Święto Zakochanych zbliża się wielkimi krokami. Marki modowe też poczuły miłość w powietrzu (oraz zysk) i jak co roku zachęcają do sprawienia upominku wybrance, oferując swoje tematyczne produkty. Zobaczmy, co mają w zanadrzu.

Jednym z bardziej popularnych prezentów od mężczyzn dla ich kobiet jest bielizna. Jej producenci tworzą zatem całe specjalne linie z okazji Walentynek, by zadowolić swoich klientów – np. Calzedonia, Intimissimi, Etam. Dominują w nich oczywiście czerwień i róż, a także koronki i serduszka. O stworzenie takiej kolekcji pokusiła się również wokalistka Rihanna, która od dawna zapowiadała, że wystartuje z własną marką modową. Savage x Fenty to bielizna dla każdej kobiety bez względu na rozmiar sylwetki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Lovely Socks will lead you to your beloved one ❣️ #Calzedonia #CalzedoniaLovesYOU #valentine

Post udostępniony przez Calzedonia Official (@calzedonia)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

When love calls wear your best look! {RIS1318-SC1318B-PVD71S} #intimissimi #italianlingerie #whenlovecalls #valentines #valentine

Post udostępniony przez Intimissimi (@intimissimiofficial)

Akcesoria

Swoją kobietę można uraczyć również czymś bardziej praktycznym i do noszenia na co dzień. Projektanci proponują więc torebki oraz zapachy, które wiążą się na pewno z o wiele większym wydatkiem. Lecz takie egzeplarze przedstawiają w lutym największe domy mody, np. Louis Vuitton, Chanel czy Burberry.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Love is in the air. Explore a selection of Valentine’s gifts like the new pink #LouisVuitton New Wave Heart bag via link in bio.

Post udostępniony przez Louis Vuitton Official (@louisvuitton)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

This Valentine’s Day, show her love with an endlessly romantic CHANEL fragrance. #LoveFromChanel #ChanelValentinesGifts #ValentinesDay

Post udostępniony przez CHANEL (@chanelofficial)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

The Valentine’s Gift List . Contemporary pieces and classic designs embrace . Shop #BurberryGifts

Post udostępniony przez Burberry (@burberry)

Biżuteria

Jak wiemy, diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety. Zgodnie z tą zasadą, sprawdzą się idealnie jako prezent walentynkowy. Oczywiście na te prawdziwe stać tylko mieszkańców Manhattanu, odwiedzających Tiffany’go. Na szczeście inni jubilerzy oferują całą gamę błyskotek, za pomocą których można wyznać miłość partnerce (i nie musi to być od razu pierścionek zaręczynowy). Na taką okoliczność przygotowała się oczywiście Pandora, ale również W.Kruk czy Tous.


Autor: Oliwia Rybiałek
Zdjęcie: www.pixabay.com