Już nie trzeba wychodzić z domu, żeby zjeść w restauracji McDonald’s. Od poniedziałku we Wrocławiu działa McDelivery. Wystarczy zamówić jedzenie przez aplikację Uber Eats.

We Wrocławiu istnieje już KFC delivery, teraz przyszedł czas na McDelivery. Fani fast foodów już nie muszą wychodzić z domu, żeby zjeść swój ulubiony posiłek. Do tej pory mobilny McDonald’s był tylko w Warszawie (lipiec 2017 rok), Krakowie i Poznaniu. Jednak od 23 kwietnia 2018 roku zawitał również do Wrocławia.

Dostawy będą realizowane w godzinach 11:00-23:00, czas oczekiwania ma wynosić ok. 30 minut. Przy pomocy aplikacji Ubear Eats będzie można korzystać z prawie całej oferty klasycznej oraz z McCafé. Ceny nie będą się różnic od tych, które są w lokalu. Całkowity koszt dostawy wynosi 7,99 zł.

Niestety nie każdy będzie mógł cieszyć się burgerami na dowóz. Rejon dostawy jest ograniczony. Uber Eats dostarcza zamówienia z restauracji McDonald’s w Rynku, Sky Tower, na placu Grunwaldzkim, skrzyżowaniu Bardzkiej i Armii Krajowej, z ul. Słubickiej, Krakowskiej oraz CH Borek.


Autor: Adrianna Machalica
Zdjęcia: mat. prasowe i