Miłośnicy podróży, łączcie się! Prelekcje, konkursy czy wystawy fotograficzne – to wszystko znajdziecie na Międzynarodowych Targach Turystycznych, które już za trzy tygodnie zawitają w nasze wrocławskie progi.

Już niedługo, bo 1-3 marca ponownie będzie można odwiedzić Międzynarodowe Targi Turystyczne. W tym roku miłośnicy podróży spotkają się na Stadionie Wrocław, dzięki czemu znajdzie się tam miejsce dla każdego z prelegentów. Szczególnie, że na targach pojawi się wielu wystawców z całego świata. To właśnie od nich będzie można usłyszeć historie o obcych kulturach i dalekich krajach. Ponadto będzie można również obejrzeć ich zdjęcia. Pośród nich znajdą się między innymi Izabela Nowak z wykładami o Albanii, czy Piotr Czyszpak i jego Caminio Rowelove, 3350 km rowerem przez Europę.

Na odwiedzających czeka również wiele konkursów, a w tym Gra Targowa – czyli jak połączyć przyjemne z pożytecznym. W ramach gry każda osoba otrzyma mapę wydarzenia, na której podane będą wskazówki, które pomogą zebrać wszystkie punkty. No a każda wypełniona mapa to szansa na wygranie biletów do spa.


Autorka: Marta Ziółkowska
Zdjęcia: oficjalny facebook Międzynarodowych Targów Turystyki