Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru Urząd Miejski Wrocławia przygotował niespodziankę dla posiadaczy aktywnego statusu Urbancard Premium. Weź udział w akcji „Dzień Teatru” 27 marca i zaoszczędź.

Tylko w środę – 27 marca będziesz miał wspaniałą okazję zakupić bilety do teatru w jeszcze atrakcyjniejszej cenie. Jeżeli masz Urbancard i posiadasz aktywny status Premium, to  drugi bilet otrzymasz za symboliczną złotówkę. Pierwszy bilet jest sprzedawany w cenie nominalnej.

Partnerami akcji „Dzień Teatru” są:

  • Teatr Muzyczny Capitol,
  • Wrocławski Teatr Lalek,
  • Wrocławski Teatr Współczesny,
  • Teatr Polski we Wrocławiu,
  • Wrocławski Teatr Pantomimy.

Możesz zakupić maksymalnie 2 bilety na jedną kartę na spektakle odbywające się w terminie od 27 marca do 30 kwietnia włącznie, z wyłączeniem premier, wydarzeń specjalnych lub wydarzeń, których organizatorem nie jest sam teatr.

Jeżeli jeszcze nie jesteś uczestnikiem bezpłatnego programu Urbancard Premium, to złóż wniosek na stronie www.wroclaw.pl/urbancard-premium i korzystaj z przywilejów Premium!


Autor: Wiktoria Osipchuk
Zdjęcie: www.facebook.com/UrbancardPremium/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułŻenada Nowego Dziennikarstwa #42
Następny artykułNajważniejsze święto w roku
Studentka II roku dziennikarstwa Uniwersytetu Wrocławskiego. 3 lata temu przyjechała do Polski z Ukrainy. Najpierw studiowała w Lublinie, a potem zakochała się we Wrocławiu, gdzie teraz się obraca. Nie wyobraża sobie życia bez kulinarii, haftowania, podróży, książek oraz psychologii, a także miłości. Najważniejsze w życiu jest ciągły samorozwój i szczęście rodziny. Lubi pytać, ale jak prawdziwa kobieta często sama odpowiada na swoje pytania. Uparta optymistka, która nawet w najtrudniejszych sutyacjach widzi tylko plusy.