Miley Cyrus niekwestionowana królowa spontaniczności i młodości, znana z szalonego trybu życia, skandali i z tego, że nie przejmuje się tym co myślą inni. Teraz stworzyła kolekcję dla Concers’a. Wszystko w najnowszej kampanii jest #YESTOALL.

Czerwiec w Stanach Zjednoczonych to pride month. Dotyczy to rozpowszechniania wiedzy o ruchu LGBTQ (skrótowiec odnoszący się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych oraz osób transgenderycznych jako do całości) na całym świecie. Z tej okazji Converse celebruje młodość, równość i różnorodność. Nikt nie celebruje swojej młodości lepiej niż właśnie Miley Cyrus. Artystka znana jest ze swojego niewyparzonego języka, jednak czasami używa go w pożytecznych celach. Jakiś czas temu założyła The Happy Hippie Foundation, która ma walczyć z niesprawiedliwościami, jakie towarzyszą społeczeństwu LGBTQ.

– Współpraca z Converse jako sojusznicy w tym ruchu znaczy dla mnie bardzo wiele. Converse stawia na pierwszym miejscu młodych ludzi i podkreśla jak ważne jest, aby dać każdemu z nich możliwość oddania głosu, by definiować swą kulturę. Jestem podekscytowana pracą z marką, która podziela moje wartości i styl – mówi piosenkarka.

Kolekcja jest odważna, szalona i unikatowa jak sama artystka. To prawdziwe odzwierciedlenie stylu Miley Cyrus. Artystka kierowała się nie tylko ubiorem scenicznym (większość rzeczy jest błyszcząca), lecz również stylem miejskim, codziennym. Choć na pierwszy rzut oka, wydawałoby się, że  oferta jest skierowana typowo do kobiet, to jednak Cyrus podkreśla, że projektowała ją z myślą dla każdego, bez względu na płeć.

Converse nie stanowi granic – mówi Miley Cyrus. – Jest szczery. Od zawsze identyfikowałam się z tą marką, ponieważ dociera do rozmaitych kultur i osób reprezentujących różne sposoby na życie. A dodatkowo jest dostępna dla każdego.

W kolekcji znajdziemy buty Chuck Taylor All Star w dwóch odsłonach – z błyszczącym brokatem lub charaktetystycznym dla stylu piosenkarki motywem “Bandana”, nawiązującym do jej muzycznych korzeni, czyli country. Warto też zwrócić uwagę na szeroki wybór ubrań, począwszy od legginsów po t-shirty w rozmiarach oversize oraz akcesoria. Ubrania i buty z najnowszej kolekcji Miley Cyrus są już dostępne w sklepach: w Warszawie w Galerii Mokotów i Arkadii, w Krakowie w Galerii Krakowskiej,w Poznaniu w Posnanii, we Wrocławiu we Wroclavii, w Trójmieście w Galerii Bałtyckiej oraz na stronie internetowej: www.converse.pl.

 

 


Autor: Adrianna Machalica
Zdjęcia: instagram