Biało-Czerwoni nadal utrzymują zwycięską passę. W trzech szybkich setach polscy siatkarze pokonali kolejną drużynę. Tym razem to reprezentacja Czarnogóry padał łupem mistrzów świata. Przed nimi ostatnie spotkanie fazy grupowej, które zdecyduje o ich dalszym losie na mistrzostwach Europy.

Zaledwie 73 minuty. Tyle wystarczyło polskim siatkarzom, by pokonać kolejnego rywala. Czarnogórskiej drużynie daleko do światowej czołówki, co było wyraźnie widać od pierwszych minut tego spotkania.

To, co dla zawodników Vitala Heynena mogło być najtrudniejsze w tym meczu, to utrzymanie odpowiedniej koncentracji do końca. Po trzech seta mogli zejść z boiska zwycięsko, nie dając zbyt wielu szans Czarnogórzanom. W grze Biało-Czerwonych można dostrzec coraz więcej kombinacji, w których trudno się odnaleźć rywalowi.

Ostatnie stracie w fazie grupowej odbędzie się w czwartek o godzinie 20:00. Polacy, o utrzymanie pozycji lidera swojego zestawienia powalczą z reprezentacją Ukrainy.