Po dwóch udanych edycjach, czas na Targi Mody i Designu vol.3! Kolory i wzory, biżuteria wykonana techniką druku 3D, a to zaledwie początek.

Fuku powraca, Surowiec zaprasza! Już 12 maja o godz. 11.00 startują Targi Mody i Designu vol. 3. Będzie można znaleźć tam wszelakie gadżety, ubrania i świecidełka idealne na zbliżające się wakacje. Targi to również okazja do kupienia unikatowych prezentów na nadchodzący Dzień Matki i Dzień Dziecka.
Wśród wielu stoisk z szeroką ofertą, znajdzie się zarówno coś dla dorosłych, jak i dla młodszych.
Specjalnie dla miłośników casualowego stylu Pracovnia by Ann&Maddie zaprezentuje swoją nową kolekcję, a fani modowej klasyki znajdą coś dla siebie u Boom Bloom. Tym, którzy cenią sobie sobie swobodę, sprawdzą się wygodne płaszcze i bluzy projektu CUB.
Bamba będzie kusić plecakami na letnie wędrówki po miejskich ulicach, ale nie tylko. Z kolei biżuterią, tą bardziej minimalistyczną pochwali się Zięba, a Szarejko oczaruje błyskotkami wykonanymi przy pomocy druku 3D!
Oprócz tego, pojawią się ręcznie robione kosmetyki od Why Not i gadżety w postaci kubków i filiżanek IMKA, poduch Padideko czy desek BVSK. Dzieci z pewnością ucieszą wymarzone akcesoria wyrobu Malimoi czy Maszycielki.
Swoje stoiska zaprezentują także Metr64Wydmańska, Ieva Birgele i Atelier Grażyny Sadowskiej.

Do godziny 18.00 w inspirującym otoczeniu Surowca będzie można porozmawiać z polskimi projektantami o ich pracy i idei slow fashion. Wstęp bezpłatny.


Autor: Karolina Szachniewicz
Zdjęcia: mat.pras.