Różowy multipleks większości kojarzy się tylko z wielkimi, kasowymi hitami na ogromnych ekranach. Tymczasem Multikino to także Nocne Maratony Filmowe, wystawy i… spektakle. 

Ostatnio mieliśmy okazję uczestniczyć w maratonie filmów Christophera Nolana. Tym razem Multikino zaprasza na Noc Horrorów. W programie znalazły się  4 najbardziej przerażające filmy grozy ostatnich lat: dwie części „Obecności” oraz „Annabelle” – w tym premierowo „Annabelle: Narodziny zła”. Chcecie w mroku kinowej sali poczuć dreszcze na plecach? Spieszcie się, bo wydarzenie startuje już jutro od godziny 22.

Natomiast przyszły tydzień w Multikinie rozpocznie Botticelli, w ramach cyklu ,,Wystaw na Wielkim Ekranie”. 14 sierpnia zostanie pokazana Mapa Piekła stworzona przez włoskiego malarza na podstawie opisów Dantego. Obraz  poddany został digitalizacji z wykorzystaniem skanera o wysokiej rozdzielczości i przerobiony na film. Za projekt odpowiedzialny jest reżyser Ralph Loop.

Dzień później – 15 sierpnia, Multikino we współpracy z British Council zapraszają na spektakl „Piotruś Pan”. Sztuka została nagrana w National Theater w Londynie, a w Polsce emitowana będzie z polskim lektorem. Przedstawienie ma zachwycić każdego, niezależnie od wieku.

Tymczasem na naszym Facebooku już niebawem pojawią się dwa konkursy, w których do wygrania wejściówki na wydarzenia organizowane przez Multikino.