Znamy tegorocznych zwycięzców Best Restaurant Awards. Najlepszą restauracją we Wrocławiu została Pizzeria Muzyczna.

Pyszne.pl – serwis do zamawiania jedzenia online stale dąży aby być najlepszym w swojej dziedzinie i coroczny konkurs Best Restaurant Awards jest tego potwierdzeniem. Best Restaurant Awards ma na celu pokazać najlepsze restauracje, które można znaleźć w serwisie. O tym kto wygra decydowali klienci zostawiając oceny swoim ulubionym restauracjom (akcja rozpoczęła się 3 grudnia 2018 roku).

Jakie miasta biorą udział w Best Restaurant Awards?

Pyszne.pl wyłania jednego zwycięzcę w wybranych miastach, natomiast w największych ośrodkach, takich jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź oraz Gdańsk nominacje były aż w 5 kategoriach.

Zwycięzcy (oficjalne ogłoszenie wyników – 17 lutego 2019 roku) otrzymają nagrody, m.in. skuter elektryczny, materiały promocyjne, reklamę w mediach społecznościowych czy vouchery do wykorzystania w Pyszne.pl. My już na dwa tygodnie wcześniej wiemy kto wygra we Wrocławiu.

Pizzeria Muzyczna

W ramach konkursu Best Restaurant Awards wybrano Pizzerię Muzyczną jako najlepszą restaurację we Wrocławiu. Co znaczy, że mieszkańcy stolicy Dolnego Śląska uwielbiają włoską kuchnię. Nic w tym dziwnego. Wiadomo przecież, że serwis zamawiania jedzenia online jest bardzo popularny wśród młodych ludzi, a ci uwielbiają włoską kuchnię i pizzę – królową wszystkich studenckich imprez.

O krok do zwycięstwa były: Pizzeria Bar Big Boss i Jadalnia.

Zwycięzcy w Kategoriach

Według klientów Pyszne.pl najlepsze burgery są w Green Buss. A jak chcesz posmakować kuchni azjatyckiej to Goma Sushi czeka na twoje zamówienie. Najpopularniejsze dania kuchni tureckiej: kebab, gyros, tortillę ugotują Ci szybko i smacznie kucharze z Ramzes I. A jak już znudziłeś się tymi obcymi smakami i chcesz bliskiej sercu kuchni polskiej, to Jadalnia pocieszy się swoimi pierogami ruskimi oraz plackami ziemniaczanymi.

 


Autor: Wiktoria Osipczuk
Zdjęcia: mat. promocyjne Pyszne.pl