Zima powoli zbliża się do końca, a co za tym idzie, kończy się też sezon narciarski. Nartomaniak.pl przyjeżdża do Wrocławia żeby podsumować ostatnie miesiące oraz przedstawić plany na najbliższą przyszłość. 

Czym jest Nartomaniak? Firma zajmuje się szkoleniami zaawansowanej jazdy na nartach (na tzw. na tyczkach). Głównie jest to jazda sportowa (slalom oraz gigant), dlatego decydując się na ofertę Nartomaniaka warto mieć przynajmniej minimalne doświadczenie.

Dla tych, którzy będą zainteresowani, dostępne są dwa kluby. Nartomaniak – dla dorosłych, którzy chcą poczuć radość ze ścigania się na nartach oraz Nartomaniak Junior – dla dzieci, które chcą się nauczyć jazdy sportowej i startować w zawodach.

Firma przeprowadza jednodniowe szkolenia na terenie Dolnego Śląska, a także kilkudniowe treningi na lodowcach Pitztal, Hinterux i Kaunertal w Austrii. W listopadzie 2018 roku w treningu na lodowcu Kaunertal wzięło udział 50 uczestników.

NartoSummit 2019 odbędzie się w sobotę – 6 kwietnia we wrocławskim centrum BARBARA. Od godziny 13 będzie można spotkać się z ekipą Nartomaniaka i dowiedzieć się więcej od nich samych. W planach jest także wręczenie nagród za ubiegły sezon oraz przedstawienie planów firmy na sezon 2019/2020.

Zobacz stronę wydarzenia na FB 


Autor: Grzegorz Krawczyk
Zdjęcie: Facebook