Po niełatwym sezonie zdecydowała się zostać. Natalia Gajewska kolejną zawodniczą #VolleyWrocław na nadchodzący sezon.

Jako pierwszą zawodniczkę na nowy sezon #VolleyWrocław znów wybrał Natalię Murek. Młoda przyjmująca już rok temu otworzyła skład na kolejny rok. Tym razem nie było inaczej. Po zdecydowanej liderce wrocławskiego zespołu, władze klubu potwierdziły, że w następnych rozgrywkach zobaczymy także Natalię Gajewską.

Rozgrywająca po krótkim epizodzie z ligą włoską powróciła do kraju. Na początku ubiegłego sezonu szybko doznała kontuzji. Początkowo była wyłączona z gry, wtedy dobrze zastąpiła ją młodsza Weronika Wołodko, dla której pierwsza szóstka była sporą dawką doświadczenia. Po kontuzji powróciła na stałe do pierwszego składu i przyczyniła się do utrzymania wrocławskiego klubu w najwyższej klasie rozgrywkowej. Po zakończeniu sezonu przedłużyła kontrakt z #VolleyWrocław na kolejny rok.

– Cieszę się, że dostałam możliwość zostania we Wrocławiu. Klub stale się rozwija, także organizacyjnie. Wierzę, że jest to dobre miejsce, by dalej się rozwijać. Liczę, że kolejny rok będzie dla nas nieco łaskawszy, bo poprzedni nas nie oszczędzał. Sama dołożę wszelkich starań, żeby tak było – mówi Natalia Gajewska, rozgrywająca #VolleyWrocław.


Autor: Zuzanna Kuczyńska
Zdjęcie: Krystian Janisz / #VolleyWrocław