Jest to dopiero druga porażka Gwardii, w której wrocławianom nie udało się wygrać ani jednego seta. Siatkarze KPS Siedlce natomiast wygrali swoje trzecie spotkanie w tym sezonie.

Zawodnicy Gwardii Wrocław po zaciętym pierwszym secie (32:30) zostali głową w szatni przez resztę spotkania. Najwidoczniej 37 minut zaciętej akcji wymęczyło wrocławian. KPS Siedlce postawili trudne warunki i przez cały czas kontrolowali przebieg spotkania.

Gwardia pozostaje na 8. miejscu w lidze. Po dwunastu spotkaniach zebrali łącznie 19 punktów. Następne spotkanie wrocławianie rozegrają już 5 grudnia. Ich przeciwnikiem będzie Chrobry Głogów.

KPS Siedlce – Gwardia Wrocław 3:0 (32:30, 25:18, 25:21)

Siedlce: Laskowski, Napiórkowski, Adamczyk, Bieńkowski, Nowak, Szymański, Sawicki, Woźnica, Biniek, Gulak

Wrocław: Mihułka, Szymeczko, Wnuk, Lubaczewski, Sternik, Paszkowski, Nowosielski, Olczyk, Gromadowski, Maćkowiak, Gibek

Autor: Filip Skiba