Jesienna aura coraz bardziej zniechęca nas do wychodzenia z domu. Sprzyja natomiast triathlonowi książek, seriali i planszówek. O ile dwie pierwsze aktywności możemy realizować w samotni miękkiego koca i aromatycznej herbaty, o tyle trzecia wymaga jednak – większego bądź mniejszego – towarzystwa. Sprzyja temu Noc gier planszowych na UPWr, która będzie miała miejsce 12 listopada.

Noc gier planszowych organizowana przez Samorząd Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu to okazja by przełamać jesienną niemoc i spędzić czas w towarzystwie miłośników planszówek.

Jest to pierwsza edycja wydarzenia. Jak informują organizatorzy, impreza dedykowana jest dla studentów Uniwersytetu Przyrodniczego, a maksymalna liczba osób, mogących wziąć udział w wydarzeniu szacowana jest na około 100 graczy. Na zainteresowanych czekać będzie około 40 planszówek. Aby je wypożyczyć, niezbędna będzie legitymacja studencka.

Noc gier planszowych startuje 12 listopada o godzinie 18:00 w Budynku CDN Uniwersytetu Przyrodniczego (tzw. Akwarium), przy pl. Grunwaldzkim 24A.

Stronę wydarzenia znajdziecie tutaj. Więcej informacji można uzyskać u organizatora wydarzenia.

Noc gier planszowych na UPWr, 2019, Uniwersytet Przyrodniczy, planszówki, gry planszowe


Autor: Karolina Stachera
Grafiki: oficjalna strona wydarzenia Noc gier planszowych na UPWr