Lata 80′ — wspaniałe czasy dyskotek, kiczowatych strojów i świetnych artystów. Dla miłośników muzyki tamtego okresu obowiązkowym punktem nadchodzących imprez wakacyjnych jest Back to the 80’s.

Cykl imprez hołduje klimatowi i muzyce lat 80 ubiegłego wieku, za którymi tak wielu tęskni.  To okazja by przywdziać najbardziej kolorowe i tandetne stroje i przenieść się 30 lat wstecz.

Nie zabraknie hitów w wykonaniu Whitney Houston, Queen czy Boney M, czyli nieśmiertelnych legend muzyki. Z głośników rozbrzmiewać będzie I Want To Break Free, Cherry Lady, Big In Japan czy Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After Midnight). 

Back to the 80’s ruszyło 13 czerwca — w każdy czwartek wrocławska Podróż zmienia się w wehikuł czasu, DeLorean, z Powrotu do przyszłości by przenieść imprezowiczów w inne czasy. Wstęp jest darmowy, a w trakcie będzie można chillować na hamakach, zjeść dobrą pizzę i wyluzować przy drinku.

Jeśli wybieracie się na Back to 80’s koniecznie sprawdźcie playlistę Nowego Dziennikarstwa na Spotify, Muzy Zuzy — znajdziecie tam najlepsze hity lat 80. (i nie tylko!)


Tekst: Hanna Galik
Zdjęcie: youtube.com