Wrocławski klub Impel Wrocław – zmienił nazwę. W przyszłym sezonie obok nowej nazwy – Volleyball Wrocław, po raz drugi w barwach klubu pojawi się młoda przyjmująca Natalia Murek.

Po ostatnim sezonie wrocławski klub musiał walczyć o pozostanie w Lidze Siatkówki Kobiet. Dzięki pomocy kibiców i osób na co dzień związanych ze sportem, udało się zebrać potrzebne fundusze. Klub wystartuje w kolejnych rozgrywkach. Tym razem pod inna nazwą – Volleyball Wrocław.

Poza zmianami związanym z organizacją klubu, na pewno nie zabraknie zmian kadrowych. O tych nas razie klub nie mówi. Prezentacje drużyny na kolejny sezon rozpoczął od młodej przyjmującej Natalii Murek. Siatkarka po raz drugi wystąpi w zielono-białych barwach. W kwietniu została powołana przez trenera Jacka Nawrockiego do szerokiej kadry Polski na Ligę Narodów.

– Zdecydowała się zostać we Wrocławiu na kolejny rok. Jestem przekonana, że stworzymy zgrany zespół i zapewnimy kibicom sporo emocji – mówi Natalia Murek,  przyjmująca Volleyball Wrocław.


Autor: Zuzanna Kuczyńska
Zdjęcie: Kamil Lach / Volleyball Wrocław