Nie przegap niepowtarzalnej okazji, aby w Kinie Nowe Horyzonty obejrzeć pokazy specjalne i spotkać się z twórcami najnowszych polskich filmów z wyższej półki – „Planu B” oraz „Pomiędzy słowami”.

Plan B’ to produkcja ukazująca historie kilku osób, których życie wywróciło się do góry nogami na niedługo przed Walentynkami. Szukając rozwiązań tych sytuacji, napotykają na swojej drodze różnych ludzi oraz zwierzęta i dzięki nim ponownie zyskują nadzieję, że wszystko się ułoży. W obsadzie między innymi: Marcin Dorociński, Kinga Preis, Edyta Olszówka, Roma Gąsiorowska i Krzysztof Stelmaszyk. Pokaz filmu odbędzie się w poniedziałek 5 lutego o godzinie 20. Po projekcji będzie miało miejsce spotkanie z reżyserką Kingą Dębską.


Pomiędzy słowami” to czarno-biały film opowiadający historię zamieszkałego w Berlinie Polaka – Michaela (Jakub Gierszał), który pewnego dnia poznaje swojego ojca Stanisława (Andrzej Chyra). Dla młodego prawnika jest on jedyną więzią, łączącą go z ojczyzną, świadomie przez niego porzuconą. Dramat został nagrodzony dwoma Złotymi Lwami. W sobotę 10 lutego o 19.30 odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu, a następnie spotkanie z reżyserką Urszulą Antoniak oraz odtwórcą głównej roli – Jakubem Gierszałem.

Bilety dostępne w kasach Kina Nowe Horyzonty i na stronie internetowej.


Autor: Oliwia Rybiałek