Grono fanów na całym świecie, niesamowita energia i muzyczne emocje. Imagine Dragons, po dziesięciu latach na scenie, zapowiedzieli nowy, czwarty już album — Origins.

Amerykański zespół z Danem Reynoldsem na czele, w ciągu dekady dorobił się jednego z największych fanklubów na świecie. Imagine Dragons cieszą się ogromną popularnością, a ich twórczość wielokrotnie została nominowana do nagród takich jak Grammy, MTV czy Teen Choice Awards.

Od wydania ich ostatniej płyty, 23 czerwca 2017 roku, minęło niewiele czasu, ale członkowie zespołu przygotowali dla swoich fanów niespodziankę. Od kilku miesięcy w tajemnicy pracowali nad kolejnym albumem. Origins jest uhonorowaniem dziesięciu lat kariery i muzycznego rozwoju Imagine Dragons, a także kompletnym uzupełnieniem poprzedniego krążka Evolve. Nowa płyta dostępna jest już w przedsprzedaży, a oficjalnie w sklepach pojawi się 9 listopada. Znajdzie się na niej promujący singiel Natural, a także Zero — stworzony niedawno do filmu animowanego Ralph Demolka w internecie.

Zespół nagrał filmik promujący Origins.


Autor: Karolina Szachniewicz
Źródło: YouTube