Nawrot, autoryzowany dealer marek Renault i Dacia, będzie wspierał Akademię Śląska Wrocław i czwartoligowe rezerwy klubu. Na mocy umowy, zespoły młodzieżowe będą korzystały z floty samochodowej firmy. Logo Nawrota pojawi się natomiast na ich koszulkach. 

Umowa jest formą rozszerzenia partnerstwa Śląska z wrocławskim dealerem. Od września Nawrot jest bowiem Oficjalnym Partnerem Motoryzacyjnym pierwszego zespołu.

– To ważna współpraca – mówił Michał Przychodny, prezes WKS-u. – Dzięki pojazdom pana Nawrota możemy bezpiecznie i komfortowo dojeżdżać na część zawodów, treningów i sparingów.

W ramach dzisiejszej umowy dealer zapewni flotę samochodów osobowych na potrzeby zespołów młodzieżowych Akademii Śląska Wrocław i rezerw grających w 4. lidze.

 – To przyjemność i zaszczyt móc współpracować z tak ważnym podmiotem – podkreślił Ken Nawrot. – Jesteśmy związani z Wrocławiem od dwudziestu pięciu lat i chcemy się angażować w inicjatywy bliskie mieszkańcom miasta.

– To kolejna lokalna firma, która dokłada cegiełkę do funkcjonowania i rozwoju klubu – zaznaczył prezes WKS-u.

Pod koniec lutego partnerem biznesowym Śląska został wrocławski Browar Prost. Dzięki umowie z producentem alkoholu, do sklepów trafiła limitowana edycja piwa z herbem klubu.


Tekst: Marcin Obłoza
Zdjęcie: Krystyna Pączkowska/slaskwroclaw.com