Wrocławskie Pantery zrewanżowały się za porażkę z poprzedniego roku i podczas Polish Bowl XIV pokonały Lowlanders Białystok 28:14. Tym samym odzyskały tytuł mistrza Polski.

Lowlanders Białystok mieli przed sobą trudne zadanie – chcieli utrzymać wywalczony po raz pierwszy rok wcześniej tytuł mistrzów Polski. Faworytami spotkania byli jednak zawodnicy Panthers, którzy chcieli wciąż rewanż za porażkę podczas Polish Bowl XIII.

Od początku spotkanie było wyrównane. Pierwsze przyłożenie zdobyli Ludzie z Nizin. Wrocławianie szybko wyrównali za sprawą Przemysława Banata. Po dwóch kwartach był remis 7:7.

W trzeciej kwarcie Pantery ruszyły do ataku, co przyniosło oczekiwany rezultat. Białostoczanie zaczęli popełniać błędy, a jeden z nich wykorzystał dobrze dysponowany tego dnia Tony Dawson, który wyprowadził gospodarzy na prowadzenie 14:7.

Odpowiedź Lowladners była natychmiastowa i znów był remis. Znakomity bieg Rafała Królewskiego pozostawił Ludzi z Nizin w grze. Wrocławianie naciskali jednak coraz mocniej i nie pozostawili rywalowi złudzeń. Zdobyli dwa przyłożenia i wygrali Polish Bowl XIV 28:14. Tym samym odzyskali tytuł mistrza Polski.