Powracamy z zapowiedziami Antykabaretu. W tym miesiącu występ będzie szczególny ze względu na to, że będzie to weekend, czyli piątek – 13 września. Zatem artyści będą mogli sobie pozwolić na nieco więcej. Gotowi?

Antykabaret, znany nie od dziś, prezentuje różne formy występów. Zaczynając od śpiewu, przez taniec, monolog, a kończąc na wykładzie. Ważne, jak podkreślają organizatorzy, żeby umieć skupić na sobie uwagę i zjednać sobie widzów:

– Kto nie potrafi brylować w towarzystwie, ten się nie liczy. Wszelkie podręczniki savoir vivre’u podkreślają, że powodzenie w socjecie zapewnia trafiony żart i umiejętność skupienia na sobie uwagi. Można też „zajmująco opowiadać o czemś, tudzież zaimprowizować grę towarzyską, która zjednoczy zebranych we wspólnej zabawie”. Tak właśnie komponowany jest Antykabaret – zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Antykabaret

Wrześniowy Antykabaret wypada w piątek. Nie oznacza to, że widzowie muszą się obawiać. Tym razem piątek 13-tego okaże się szczęśliwy, pełen wrażeń i miłych chwil. Artyści będą mogli sobie pozwolić na coś więcej, dlatego 86. Antykabaret będzie z Plusem. Owym plusem będzie trzecia część programu, na której wystąpi wrocławski satyryk, poeta, autor tekstów, filar kabaretu Elita a przez ostatnich parę lat współtwórca AntykabaretuJerzy Skoczylas. Zaśpiewa razem z Agnieszką Damrych i Martą Dzwonkowską. Tego nie można przegapić. Niech nowy rok szkolny zacznie się z przytupem, by nabrać sił na kolejne jesienno-zimowe miesiące.

86. Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu rozpocznie się o godz. 19:30, natomiast PLUS ok. 21:30. Wszystko standardowo w Vertigo Jazz Club & Restaurant. Bilety w cenie 30 zł. Rezerwacji można dokonać na stronie. Antykabaret powstaje przy wsparciu finansowym Gminy Wrocław.


Autor: Adrianna Machalica
Zdjęcia: oficjalny Facebook organizatora