Lucyfer ponownie kusi. Tym razem, swoim nagim torsem w teaserze nowego sezonu serialu, który uratowała platforma Netflix i przede wszystkim… fanów.

Trzeba sobie powiedzieć wprost – serial Lucyfer nie należy do wybitnych dzieł, a kolejne odcinki męczą ze względu na powtarzający się schemat. Tę produkcję ogląda się przede wszystkim dla głównego bohatera, czyli Lucyfera Morningstara (Tom Ellis). Kiedy stacja Fox postanowiła zakończyć serial, w bardzo zadziwiającym, bo newralgicznym momencie, fani na całym świecie wywołali burzę w internecie. Dzięki temu wielkiemu poruszeniu platforma Netflix wykupiła serial i już wkrótce będzie można obejrzeć jego kolejny sezon.

Wdzięczność fanom wyraziły również gwiazdy Lucyfera – Tom Ellis oraz Lauren German, grająca Chloe Decker. Zrobiły to na krótkim filmiku, który 10 kwietnia wypuścił do sieci Netflix. Oprócz głównych bohaterów zobaczymy tam również nową twarz. Do obsady dołącza bowiem Aimee Garcia, która wcieli się w biblijną Ewę.

Diabeł tkwi w szczegółach

Jednak ten oficjalny filmik to dopiero początek. Przede wszystkim opublikowano również teaser 4. sezonu, na którym nagi Lucyfer wyłania się z basenu, popija whiskey, a na biodrze ma wytatuowane 666. Tę cyfrę twórcy umieścili tam nieprzypadkowo, ponieważ, oprócz oczywistego symbolu, jest to również ujawnienie daty premiery nowego sezonu. Odbędzie się ona za 666 dni, czyli 8 maja 2019 roku. Zatem nie trzeba czekać na lato, bo już wcześniej zrobi się bardzo gorąco.


Autor: Oliwia Rybiałek
Zdjęcie: instagram