Już od początku wbija w fotel wraz z pierwszymi nutami utworu Home Sweet Home Motley Crue. Wreszcie mamy zapowiedź trzeciego sezonu Stranger Things, na który wszyscy czekają. Znana jest także oficjalna data premery!

Trzecia odsłona netfliksowego serialu Stranger Things ujrzy światło dzienne w wielkie amerykańskie święto – 4 lipca 2019 roku.  Póki co platforma opublikowała pierwszy zwiastun najnowszego sezonu i dzieje się w nim tyle, że aż trudno się połapać. Na grupę dzieciaków z Hawking, które zaznaczają w zapowiedzi, że dziećmi już nie są, czekają nowe wyzwania.

Stranger Things 3 dziać się będzie w lecie roku 1985. Utrzymany będzie zatem dalej klimat tamtych czasów, za pomocą muzyki czy kostiumów. Natomiast elementy grozy i fantastyki zostaną pokazane dzięki jeszcze lepszym efektom specjalnym. W trzeciej serii otrzymamy 8 odcinków, których tytuły również są już znane (Suzy, do you copy?, The mall rats, The case of missing lifeguard, The sauna test, The source, The birthday, The bite, The battle of starcourt). Powracają wszyscy bohaterowie, jedynie w trochę dojrzalszej odsłonie. Nowym miejscem, gdzie między innymi będzie się rozgrywać akcja Stranger Things 3 jest centrum handlowe Starcourt. W tamtejszej lodziarni pracownikiem zostanie ubóstwiany przez nastolatki Steve wraz z tajemniczą póki co Robin.

Pikantnych szczegółów znamy coraz więcej i dzięki temu czekamy na lato z jeszcze większym utęsknieniem!


Autor: Oliwia Rybiałek
Zdjęcie: instagram