Trzydniowa strefa kultury z warsztatami, koncertami i dobrym alkoholem otwarta dla każdego za darmo! To wszystko w ramach Pikniku Kulturalnego Co Jest Grane 24, który odbędzie się po raz pierwszy w ramach Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa. Podwójna impreza i masa atrakcji czekają na wszystkich chętnych w najbliższy weekend. 

Co Jest Grane 24 stawia sobie za cel promocję polskich wykonawców. Z racji tego na festiwalu pojawią się rodzimi artyści m.in.: Bovska, L.U.C. z projektem GOOD L.U.C.K., Anita Lipnicka KAMP! i goście (Piotr Zioła, Eldo, Rosalie., Te-tris, Ralph Kamiński). Każdego dnia na błoniach wrocławskiego stadionu odbędą się trzy koncerty, których zwieńczeniem będzie strefa spotkań z muzykami w piknikowym newsroomie. Tam będziemy mogli spotkać się z artystami, wymienić kilka zdań i zdobyć upragniony autograf.

Dodatkowo czekają na nas dwie strefy: dla dzieci oraz mody. W tej drugiej będziemy mogli znaleźć wyjątkowe kreacje stworzone przez młode polskie marki. Najmłodsi z kolei swój czas będą mogli poświęcić na masę przygotowanych atrakcji, a wśród nich: warsztaty czytelnicze z aktorką Edytą Jungowską, spotkanie z Adamem Wajrakiem, dziennikarzem i autorem książek przyrodniczych, warsztaty z ozdabiania papieru przygotowane przez Muzeum Pana Tadeusza, strefa gier planszowych, a także coś dla ciała, czyli specjalny tor jazdy na wrotkach oraz rozgrywki w badmintona i frisbee z nagrodami


KRÓTKI HARMONOGRAM KONCERTÓW:

     Piątek, 8 czerwca

GODZINY OTWARCIA NEWSROOMU:

  • w piątek w godz. 17:00 – 22:00
  • w sobotę w godz. 17:00 – 22:00
  • w niedzielę w godz. 16:00 – 20:00

GODZINY OTWARCIA STREFY MODY:

  • w piątek w godz. 16:00 – 22:00
  • w sobotę w godz. 13:00 – 22:00
  • w niedzielę w godz. 13:00 – 20:00

GODZINY OTWARCIA STREFY DLA DZIECI:

  • w sobotę i niedzielę w godz. 13:00 – 18:00

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

WSTĘP WOLNY!


Autor: Wojciech Kosek
Zdjęcia: materiały promocyjne