Już niebawem druga edycja Plażowo-Luzackiego Arcyturnieju Siatkarskiego!

25 maja 2017 roku o godzinie 11:30 na terenie Morskiego Oka przy ulicy Chopina 27 we Wrocławiu po raz kolejny będziemy wspólnie przeżywać sportowe emocje. W tym roku studenci dziennikarstwa uderzają ze zdwojoną siłą. Oprócz turnieju siatkówki plażowej szykuje się bowiem niespodzianka, której szczegóły zostaną podane wkrótce.

PLAS 2.0 jest drugą edycją zeszłorocznej imprezy, której celem jest promowanie sportu i integracja osób studiujących na Uniwersytecie Wrocławskim. Tajemnicza niespodzianka będzie obejmować cały Wydział Filologiczny UWr, natomiast w turnieju siatkówki udział mogą wziąć studenci i wykładowcy z Instytutu Dziennikarstwa. Do kibicowania zaproszeni są absolutnie wszyscy. Organizatorzy szykują mnóstwo atrakcji dla każdego, kto postanowi w tym dniu dołączyć do zabawy. Dla ryzykantów zaplanowana jest loteria, a łasuchy i smakosze będą mogli skorzystać z oferty foodtrucków.

– Gorąco zapraszamy wszystkich do uczestnictwa, kibicowania i wspaniałej zabawy – mówi Magdalena Wilczek, jedna z organizatorów wydarzenia.

Zachęcamy więc do aktywnego spędzenia tego dnia i naładowania się pozytywną energią tuż przed zbliżającymi się wakacjami.

Zapisy i więcej informacji na stronie wydarzenia  oraz na fanpage’u.


Autor: Karolina Światłowska