Tradycyjnie trzynastego każdego miesiąca przypada czas Antykabaretu. Podobno tym razem będzie jeszcze lepsza zabawa. Podobno? Może to plotka, a może nie. Sprawdźcie już 13 kwietnia o 19:30.

– Podobno… Rafał Karasiewicz jest nieślubnym dzieckiem hrabiego von Teufel Karasievitz Hochenzollern und Volkswagen, dziedzicem Pałacu w Saksonii. Podobno… Bogusław Bednarek trzyma w swoim gabinecie dzikie zwierzęta i karmi je ciałami blondwłosych dziewic. Podobno… Marek Kocot ma dodatkową, trzecią rękę, którą chowa pod ubraniem na brzuchu, a wszyscy myślą, że jest taki opasły. Podobno… Justyna Szafran miała poważną ofertę matrymonialną z Arabii Saudyjskiej. Podobno Emose Uhumnwangho… Podobno… Podobno… – piszą organizatorzy Antykabaretu na swoim profilu na Facebooku.

To wszystko jednak plotki, które są wszechobecne, a dzisiejszy świat nie potrafi bez nich funkcjonować. Chcecie się o tym przekonać? Sprawdźcie zatem co jest prawdą, a co fikcją w nadchodzący wystąpieniu Antykabaretu. Kwietniowy spektakl zostanie poświęcony właśnie temu zagadnieniu, a artyści spróbują wyjaśnić w interesujący sposób jak używać mechanizmów, wykorzystujących łatwowierność odbiorców.

– Podobno tego dnia Ścibor Szpak, Doktor Absurdu obchodzi siedemdziesiąte urodziny. Dlatego benefis Ścibora z udziałem zaproszonych przez niego gości, wart jest osobnej części w ramach Antykabaretu PLUS – dodają organizatorzy na Facebooku.

Podobno… Antykabaret jest warty poświęcenia mu wieczoru. Żeby się o tym przekonać trzeba się wybrać na 82. Antykabaret PODOBNO PLOTKA do klubu Vertigo Jazz Club & Restaurant w sobotę 13 kwietnia po godzinie 19:30, a około godziny 22:30 wystartuje Antykabaret PLUS. Bilety w cenie 30 zł dostępne na: www.biletin.pl.


Autor: Adrianna Machalica
Zdjęcie: Oficjalny Facebook organizatora