Męczą cię już wielkie sieciówki ze swoją wątpliwą jakością i powtarzającymi się wzorami? Przyjdź na Ogólnopolskie Targi Mody Niezależnej, które mogą być jak wiosenny powiew świeżego powietrza w twojej szafie.

Targi Polska Szafa to największy projekt modowy w naszym kraju, który przede wszystkim promuje rodzimych projektantów. To ważne, by w czasach, gdy prym wiedzie Inditex, wesprzeć polski rynek. Na tych targach bowiem wystawiają się wyselekcjonowane, najbardziej obiecujące marki, reprezentujące modę niezależną. W swoich projektach stawiają przede wszystkim na jakość materiałów i wykonania oraz oryginalność.

Polska Szafa to cykl targów, które odbywają się w największych galeriach handlowych w całej Polsce. W dniach 14-16 marca impreza już po raz kolejny zagości w centrum handlowym Wroclavia. Wcześniej wystawiali się tam projektanci na początku listopada zeszłego roku. Podczas targów znajdziemy oferty mody damskiej, męskiej i dziecięcej, a oprócz ubrań będzie można obejrzeć lub zakupić buty, akcesoria czy biżuterię.

Takie wydarzenie to idealna okazja by poznać nowe marki, osobiście porozmawiać z projektantami i dorwać perełki niedostępne na sklepowych półkach. Komu nie uda się odwiedzić w przyszły weekend Wroclavii, może to zrobić podczas kolejnej edycji w terminie 9-11 maja. Oprócz Wrocławia, na Targi Polska Szafa można się wybrać do Warszawy (21-23 marca, 4-6 kwietnia), Poznania (12-14 kwietnia), Krakowa oraz Łodzi.


Autor: Oliwia Rybiałek
Zdjęcie: instagram