Nie tylko Maffashion i Jessica Mercedes. Polska jest pełna kobiet, które pragną pokazać w sieci swój unikalny styl. Nie są tak popularne, ale z zapałem przedstawiają swoją wizję mody. Oto parę blogów, z których możecie śmiało czerpać inspirację.

1. Jestem Kasia

Pochodząca z Górnego Śląska Kasia Szymków, prowadzi swojego bloga od dziewięciu lat. Jej twarzy nie zobaczycie na zdjęciach ze ścianek podczas wielkich imprez show-biznesu. Pomimo tego Szymków znajduje się w czołówce polskich blogerek modowych. Jej profil na Instagramie obserwuje obecnie prawie 220 tysięcy osób. W swoich stylizacjach nie nawiązuje do krzykliwych światowych trendów, za to stawia na klasykę. Z tego względu pewnie wiele kobiet może się z nią identyfikować. Blogerka wybiera proste płaszcze, swetry, koszule i jeansy, a do tego minimalistyczną biżuterię. Jestem Kasia zapewnia swoich zaniepokojonych fanów, że charakter jej bloga nie ulegnie zmianie ze względu na ciążę (wiemy jak to bywa z insta mamami).

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Back to school 🌞 @kappahl denim & white shirt – More on the blog today.

Post udostępniony przez Kasia Szymków (@jestem_kasia)

2. Weronika Zalazinska

23-letnia blogerka Weronika Załazińska mieszka na co dzień w Los Angeles. Debiutowała ze swoim blogiem Rasberry and Red, mając 15 lat i szybko została dostrzeżona przez ważne osoby z branży. Współpracowała między innymi z L’Oreal oraz Louis Vuitton, a w 2015 roku jej stylizacja z festiwalu w Cannes została uznana za jedną z najlepszych w rankingu Chiary Ferragni. Sama swój styl określa jako stonowany i minimalistyczny, ale trzeba przyznać, że nie brakuje mu również kalifornijskiego blasku. Największe perełki w jej szafie pochodzą z secondhandów, po których lubi buszować. Jej konto na Instagramie śledzi prawie 230 tysięcy osób.

3. Oliwia Pakosz

O tej blogerce z sieci można wywnioskować niewiele. Pakosz mieszka w Warszawie. Na swoim blogu i Instagramie ( ponad 38 tysięcy followersów) konsekwentnie pokazuje swoją stylistykę, w której dominuje beż i skoncentrowanie na detalach. O Oliwii Pakosz i jej sposobie na modę wspomniała Natalia Hołownia w poradniku Jak być paryżanką w Polsce. Można wnioskować, że blogerka współpracuje z marką Chanel, gdyż często w swoich postach promuje jej najnowsze zapachy.


Autor: Oliwia Rybiałek
Zdjęcie: www.pixabay.com