Choć rok akademicki już za nami, prace studentów nie giną wśród gigabajtów danych. Wychowankowie  Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UWr  postanowili podzielić się z swym jubileuszowym odcinkiem programu Postkultury.

Kto powiedział, że zajęcia z ,,Oświetlenia planu i technik operatorskich” muszą być nudne? Z magistrem doktorantem Jakubem Wilkiem nigdy takie nie są! Podczas jego zajęć studenci na półtorej godziny zamieniają się w prawdziwą ekipę telewizyjną. Każdy sprawuje ważną funkcję  przy tworzeniu nowych wydań, od operatora i oświetleniowca po wydawcę.

W jubileuszowym, setnym już odcinku ,,Postkultury”, prowadząca Justyna Barańska wraz z Piotrem Błachutem z okazji Tygodnia Kina Hiszpańskiego we Wrocławiu, zaprosili krytyka filmowego – Piotra Czerkawskiego . W czasie rozmowy z gościem poruszano temat kina hiszpańskiego w Polsce, jego obecnym stanie oraz trendach w tym rodzaju kinematografii.

Dla zainteresowanych modą przygotowano relację z Fashion Meeting w Browarze Mieszczańskim. Co więcej, bloger modowy- Robert Tymiński wypowiedział się o świecie męskiego ubioru. Może i wy zastanawiacie się jak rozpocząć własną przygodą z modą?  Całe szczęście zaproszony gość odpowiedział na to pytanie. Dodatkowo omówił kilka stylizacji, prognozując nadciągające trendy.

Na sam koniec przegląd prasy wraz z komentarzami prowadzących.