Wracając do domów rodzinnych, nie zapomnijmy, że spotkanie z rodziną nie kończy się tylko kolacją wigilijną. Zawsze można przecież zabrać rodziców do kina – w tym tygodniu mamy ogrom opcji do fajnego rodzinnego oglądania!

Aquaman (Multikino, Kino Nowe Horyzonty, Cinema City, OH Kino, Helios)

Król Siedmiu Mórz. Legenda od 70-ciu lat. Aquaman. Brak już mu władzy nad Atlantydą, chce chronić cały świat! Jest tylko jeden problem – zawiesza się pomiędzy wodą o powietrzem, doprowadzając tym samym do buntu w swoim kraju.

Królowa śniegu: po drugiej stronie lustra (Multikino, Cinema City, OH Kino, Helios) 

W świecie, gdzie panują czary, młodziutka Gerda jest jedną  osób, magicznych zdolności których pozbawiono. Ten fakt stwarza dużo problemów w jej życiu, jednak bohaterka się nie podaje i decyduje prowadzić magiczny sklepik wspólnie z rodzicami. Jednego dnia cała rodzina dziewczynki zostaje porwana do miejsca, gdzie nie działają żadne czary. Dla ocalenia swoich rodziców i brata Gerda będzie musiała dostać jeden legendarny podmiot. Jedyną osobą, mogącą jej pomóc, jest jej odwieczna rywałka – Królowa Śniegu.

Mary Poppins powraca (Multikino, Kino Nowe Horyzonty, Cinema City, OH Kino, Helios)

Czy unikalne magiczne zdolności przerosną szarą codzienność? Mary Poppins wdraża w życie rodziny Banksów śmiech, radość i zachwyt, celem ponownego rozpalenia rodzinnego ogniska.

Był sobie Deadpool (OH Kino, Helios)

Zimna krew lekarza vs wybuchowy temperament superbohatera. Te dwie cechy wydają się niemożliwe do połączenia w jednej osobowości. Mimo to, Wade Wilson (Ryan Reynolds), nadal ukrywa się w kostiumie superbohatera i próbuje walczyć ze złem jako niezrównoważony Deadpool. Czasami, co prawda,wskutek nadludzkich zdolności cierpią niewinni.


Autor: Zlata Veresniak

Zdjęcia: Youtube