Nadchodzący weekend zdecydowanie należeć będzie do wielkich robotów zdolnych zmieniać się z w przeróżne pojazdy, nie zabraknie jednak zarówno komedii, jak i pełnego akcji thrillera.

*

Jak dogryźć mafii to komedia, w której prywatnemu detektywowi – Steve’owi Fordowi ktoś kradnie psa. Szybko okazuje się, że czworonóg trafił w ręce miejscowej mafii, która żąda od głównego bohatera aby odzyskał niedawno skradzioną walizkę wypełnioną narkotykami. Twórcy zapowiadają wybuchowy miks Uprowadzonej, Bez litości i Pulp Fiction.

*
Miłość aż po ślub to francuska komedia romantyczna opowiadająca o Mathiasie, który na pewnej suto zakrapianej imprezie bliżej poznaje Juliette, jednocześnie będąc z Alexi. Gdy ta druga znajduje wizytówkę dziewczyny,z  którą chłopak spędził upojną noc, wpada w euforię. Czemu? Juliette zajmuje się organizacją ślubów, Alexia zatem zakłada, że Mathias zamierza się z nią ożenić, a Juliette ma organizować ich wesele. Przy okazji wychodzi na jaw, że obie dziewczyny znają się z czasów szkolnych.

*

Tożsamość zdrajcy to thriller, opowiadający o zagrożeniu atakiem biologicznym na Londyn. Agentka CIA Alice Racine aresztuje mężczyznę podejrzanego o planowanie zamachu. Szybko okazuje się, że wśród służb specjalnych znajduje się kret, którego musi zlokalizować, zanim ten wymorduje miliony mieszkańców stolicy Wielkiej Brytanii.

*

Transformers: Ostatni Rycerz, czyli kolejna odsłona cyklu serwowanego fanom ogromnych robotów przez Michaela Baya. Tym razem fabułą będzie wariacją na temat legend arturiańskich oraz kolejnym zakorzenieniem dziejów konfliktu Autobotów i Deceptikonów w historii Ziemi. Będzie dużo akcji, jeszcze więcej futurystycznych maszyn i ogrom wybuchów.