Strona główna MODA Projekty Taylor Swift i Stelli McCartney już w sprzedaży
Taylor Swift

Projekty Taylor Swift i Stelli McCartney już w sprzedaży

Ekologiczna kolekcja Taylor Swift i Stelli McCartney już w sprzedaży. Projekty inspirowane są nowym albumem wokalistki Lover. Do kupienia są m.in. bluzy, t-shirty czy…bidony na wodę.

Wokalistka i projektantka przyjaźnią się od lat. Zwieńczeniem tego jest ich współpraca, którą ogłosiły na…Instagramie! Swift i McCartney stworzyły kolekcję ubrań i akcesoriów. Wśród projektów znajdują się bluzy, kurtki bomberki, t-shirty, spodnie, torebki i bidony na wodę.

Kolekcja trafiła do sprzedaży w dniu premiery nowego albumy Taylor Swift Lover.  Również kolorystyka i motyw nawiązują do okładki płyty Swift. Są to printy à la tie dye w pastelowych odcieniach, napisy, kot piosenkarki – Benjamin Button i wizerunek samej wokalistki. Dodatkowym atutem jest to, że wszystkie ubrania zostały wykonane z materiałów przyjaznych środowisku.

Stella McCartney, która otrzymała niedawno stanowisko doradczyni LVMH w zakresie zrównoważonego rozwoju, znana jest z aktywizmu na rzecz ochrony środowiska i z promowania świadomej mody. Wspólna linia ubrań i akcesoriów jest już dostępna na stronie internetowej, wybranych sklepach marki i nowojorskim pop-up shopie. Jak zapowiadają McCartney i Swift, nie jest to koniec ich współpracy.


Autor: Adrianna Machalica
Zdjęcia: Instagram