WKK Wrocław przegrało w drugim wyjazdowym meczu ćwierćfinałów 1. ligi z STK Czarnymi Słupsk 71:77. W serii do trzech zwycięstw zespoły remisują 1:1. Następne dwa spotkania odbędą się we Wrocławiu.

Koszykarze Tomasza Niedbalskiego wysoko przegrali pierwszą połowę spotkania i nie zdołali odrobić strat w następnych dwudziestu minutach. Najlepszym strzelcem w ekipie WKK był Michał Jędrzejewski, który zdobył 20 punktów. Bliski kolejnego double-double był Jakub Patoka (13 punktów, 8 zbiórek, 3 asysty).

STK Czarni Słupsk  – WKK Wrocław 77:71 (22:16, 16:11, 20:18, 19:24)

Czarni: Jakubiak 18, Kordalski 17, Rduch 10, Pełka 10, Długosz 8, Cechniak 6, Wieczorek 5, Wyszkowski 3, Seweryn 0.

WKK: Jędrzejewski 20, Pieloch 15, Patoka 13, Uberna 11, Rutkowski 7, Fiedukiewicz 3, Ścibisz 2, Ciechociński 0, Józefiak 0.