Nowy cykl organizowany przez studentów psychologii i DKF Politechnika. PsychoKino dotyczy filmów, które, podczas oglądania, mogły Wam się wydać fascynująco niejasne. Cel? Wyjaśnić ich przekaz. Kwietniowy pokaz już dzisiaj!

Nie jesteście fanami thrillerów psychologicznych, bo trudno Wam je zrozumieć? A może wręcz przeciwnie – kochacie je, ale chcielibyście bardziej zgłębić ich tajemnice? Polskie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Psychologii we Wrocławiu oraz Dyskusyjny Klub Filmowy Politechnika, łącząc siły, znaleźli rozwiązanie.

Już dzisiaj rusza PsychoKino! Wyjątkowy cykl, w którym kino zderza się z psychologią. Składa się z trzech części: prelekcji, pokazu i dyskusji. Wszystko to wyjaśni niezrozumiałe zakończenia, potwierdzi lub zaprzeczy Waszym domysłom i nakreśli psychiczne sylwetki filmowych bohaterów. Zaspokoi ciekawość i nauczy kochać tego rodzaju kino.

Co zagra PsychoKino? Dzisiejszy tytuł to tajemnica, ale organizatorzy uchylili rąbka tajemnicy. Głównym tematem będzie osobowość borderline, którą w pełni pomoże Wam zrozumieć prelekcja terapeutki Hanny Ziarnowskiej.

Wstęp wolny!


Czas i miejsce: 17 kwietnia, 19:00, wyb. Stanisława Wyspiańskiego 27, bud. A-1, sala 329 (II piętro)

Autor: Karolina Szachniewicz
Zdjęcie: oficjalny Facebook wydarzenia/Mateusz Gargula