Zwiększyć swoją wiedzę na temat działania sztucznej inteligencji w data science oraz machine & deep learning. Dowiedzieć się o niestandardowych metodach efektywności biznesowej. O tym wszystkim, i nie tylko dowiemy się już 28 listopada, na meetupie InfoShare Al Roadshow w WędrówkiPub!

InfoShare AI Roadshow to cykl darmowych spotkań dla deweloperów w obszarze sztucznej inteligencji, gdzie zaproszeni eksperci reprezentują firmy na co dzień wdrażające i doskonalające sztuczną inteligencję w swoich produktach, m.in. Freshmail, iTaxi, Tom Tom czy MicrosoftNa jutrzejszym spotkaniu usłyszymy m.in. Tomasza Brzezińskiego (iTaxi), Magdalenę Wójcik (Data Love) czy Wojtka Ptaka (Freshmail).

Tomasz Brzeziński opowie o niestandardowych metodach nauczania maszynowego i efektywności biznesowej. Z kolei tematyką wystąpienia Krzysztofa Kudryńskiego i Błażeja Kubiaka z TomTom będzie Deep Learning w Computer Vision.

Spotkanie odbędzie się jutro, 28 listopada, w WędrówkiPub. Start zaplanowano na 17.30. Uczestnicy spotkania będą mogli nie tylko poznać zaproszonych developerów w nieformalnej atmosferze, ale także wymienić się doświadczeniami czy rozwiać swoje wątpliwości na temat pracy ze sztuczną inteligencją.

Poza spotkaniem przewidziano także konkurs dla jego uczestników. Do wygrania będą bilety na InfoShare 2019 – konferencję technologiczną, która co roku na wiosnę odbywa się w Gdańsku.

Agenda meet-upu oraz darmowe bilety dostępne są na stronie InfoShare Al Roadshow www.roadshow.infoshare.pl.


Autor: Zlata Veresniak

Zdjęcia: materiały prasowe