Koło naukowe Brandico organizuje spotkanie specjalnościowe dla studentów pierwszego roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Zaproszeni przedstawiciele wyższych roczników będą odpowiadać na pytania młodszych kolegów już w środę, 28 listopada. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00 w Sali Wielkiej Zachodniej.

Z myślą o studentach pierwszego roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej, koło naukowe Brandico organizuje spotkanie specjalnościowe. Wszystkim tym, którzy mają wątpliwości związane z wyborem specjalności, wahają się lub chcą się upewnić, że w grudniu podejmą właściwą decyzję, z pomocą przychodzą starsi koledzy. Podczas spotkania studenci wyższych lat dziennikarstwa i komunikacji społecznej opowiedzą, jak wygląda każda ze specjalizacji oraz odpowiedzą na pytania.

Prelegentami będą m.in. Zuzanna Majiczek, Antonina Tucka, Aleksander Gałąska, Katarzyna Przepiórka i Weronika Marek a także przedstawiciele Nowego DziennikarstwaKarolina Szachniewicz, Wojciech Kosek i Grzegorz Krawczyk.

Wydarzenie startuje w środę, 28 listopada o godz. 17:00 w Sali Wielkiej Zachodniej. Z sylwetkami prelegentów można zapoznać się na stronie wydarzenia. Na spotkanie mogą przyjść zarówno studenci studiów stacjonarnych jak i niestacjonarnych. Zapraszamy!


Autor: Karolina Stachera
Zdjęcie: oficjalna grafika wydarzenia