Filmy to Twoja pasja? Wspólnie ze znajomymi organizujecie wypady do kina i urządzacie maratony filmowe? Świetnie się składa! Zbierz swoją paczkę i przyprowadź ich w najbliższą sobotę na Quizowisko do Klubu Proza. Świetna zabawa i nagroda w postaci pakietu książek czekają.

Wieczory quizowe zyskują ostatnio na popularności. Jest to forma rozrywki oparta na rywalizacji zespołowej, podobna do teleturniejów takich, jak Jeden z dziesięciu czy Milionerzy, gdzie gracze zmagają się z pytaniami z różnych dziedzin wiedzy.

Na uczestników Quizowiska w Prozie będą czekać pytania dotyczące tematyki filmowej – nie za trudne, nie za łatwe, czasami podchwytliwe, a niekiedy zabawne. Nagrodą jest pakiet książkowy od Wrocławskiego Domu Literatury dla całej zwycięskiej drużyny.

Aby wziąć udział w rywalizacji, należy zebrać drużynę liczącą od 2 do 5 osób. Rejestracja drużyn jest darmowa i można jej dokonać pod nr tel. 531 192 832 lub w wiadomości prywatnej przez fanpage Klubu Proza. Można również przyjść i pokibicować uczestnikom.

Quizowisko rozpoczyna się w sobotę, 9 lutego, o godz. 20:00 w Klubie Proza (Przejście Garncarskie 2). Dla wszystkich uczestników quizu przewidziane jest 20% rabatu na zamówienia przy barze.


Autor: Karolina Stachera
Zdjęcie: oficjalna strona wydarzenia