Chcesz w czasie studiów zamieszkać w akademiku, ale nie chcesz dzielić pokoju, łazienki i kuchni z kilkoma osobami? Teraz masz jeszcze jedną opcję do wyboru – pierwszy akademik Student Depot już we Wrocławiu!

Prywatne akademiki Student Depot funkcjonują już w Poznaniu, Lublinie, Łodzi, a od niedawna – również we Wrocławiu. Nowy, dwunastopiętrowy budynek jest położony przy Robotniczej 96, kilkanaście minut do centrum komunikacją miejską. Z łatwością można dostać się także na Uniwersytet Wrocławski, Politechnikę Wrocławską, Uniwersytet Medyczny i Akademię Sztuk Pięknych. Ponadto, obok domu studenta znajduje się Centrum Handlowe Magnolia.


Wyposażenie pokojów studenckich

Do dyspozycji mieszkańców Student Depot Wrocławjednoosobowe pokoje wielkości 16 m2 o wysokim standardzie, z wbudowanym aneksem kuchennym oraz prywatną łazienką. Dla komfortowego zakwaterowania, każdy pokój ma indywidualny system ogrzewania z możliwością ustawienia najlepiej pasującej temperatury oraz własną konfigurację  wi-fi. Wynajem pokojów w akademiku startował jeszcze we wrześniu, i na ten moment wszystkie 494 pokoje są zajęte przez zarówno polaków, jak i studentów z innych krajów.


Premium ulepszenia akademiku

Dużo przestrzeni wspólnych daje możliwość nawiązania kontaktów mieszkańcom z różnych krajów, co buduje wyjątkową społeczność studencką. Można poznać kino różnych krajów podczas wspólnego wieczorowego seansu w sali telewizyjnej, pograć w planszówki, nauczyć się języków obcych w strefie Work&Chill, poćwiczyć razem w mini-siłowni czy napić się kawy w słoneczną pogodę na patio.


Rodzaje najmu

Student Depot Wroclaw oferuje kilka typów najmu, dostosowując się do każdego z mieszkańców. W innych lokalizacjach sieci szczególną popularnością cieszy się wynajem wyłącznie na rok akademicki, co będzie kosztowało studenta 1380 zł miesięcznie. Można pozostać w pokoju przez cały rok z 20% zniżką w okresie wakacyjnym. Dla Eramsusów możliwy jest wynajem na 5 miesięcy, za 1480 zł/msc. W tym w cenę najmu są wliczone wszystkie media i wi-fi,całodobowa ochrona i korzystanie z przestrzeni wspólnych. Poza tym, za dodatkową opłatę studenci mogą korzystać z pralni i parkingu.


Autor: Zlata Veresniak
Zdjęcia: Materiały prasowe