Szukasz oryginalnego prezentu dla bliskich? Może chcesz odświeżyć swoją garderobę?  Świąteczna Noc Nadodrza to dobra okazja, by zrobić zakupy, zjeść, a także wesprzeć akcje charytatywne.

Noc Nadodrza to uliczne święto organizowane 3 razy do roku – wiosną, latem i zimą. W każdej edycji uczestniczą przedstawiciele Artystycznego Nadodrza i rzemieślnicy, a wszystkie miejsca otwarte są dla odwiedzających przez cały dzień.

Przed nami edycja zimowa, Świąteczna Noc Nadodrza. Kiermasze, koncerty, pokazy filmowe i degustacje to tylko niektóre z atrakcji, czekających na chętnych w 48 wybranych miejscach na terenie Nadodrza i Ołbina już 8 grudnia. Będzie można nie tylko wymienić ubrania czy wziąć udział w warsztatach takich jak lekcja makijażu świątecznego i sylwestrowego, ale również skorzystać z oferty kulturalnej. Jedną z takich propozycji jest wernisaż wystawy obrazów Wojciecha Nikla Watch the gold.

Podczas Świątecznej Nocy Nadodrza Będzie można także wesprzeć Fundację “Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”. Datki będą jak zbierane do puszki zlokalizowanych w każdym miejscu biorącym udział w Świątecznej Nocy Nadodrza.

Z atrakcji, mimo nazwy, będzie można korzystać przez cały dzień, w godzinach 9:00 – 22:59. Większość wydarzeń jest bezpłatna, jednak na część z nich obowiązują wcześniejsze zapisy ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia można znaleźć tutaj.

Świąteczna Noc Nadodrza, plakat


Autor: Katarzyna Kurpiel
Zdjęcie: pexels.com / autor: jimmy teoh
Plakat: oficjalna strona wydarzenia