Byliście grzeczni przez cały rok? Jeśli tak, to na pewno zasłużyliście na występ. A jak występ, to tylko Antykabaretu. Standardowo 13-tego (grudnia). Kto wie, może przyjdzie Święty Mikołaj?

Byliśmy grzeczni, czyli 89. Antykabaret z plusem Dobry Wieczór we Wrocławiu to ostatni w tym roku kalendarzowym występ Antykabaretu. Dedykowany tylko dla grzecznych „dzieci”. Twórcy, jak sami twierdzą byli grzeczni, więc zasłużyli na dodatkowe prezenty od publiczności.

– Od dziecka byliśmy przekonani, że szóstego grudnia Święty Mikołaj przynosi prezenty i kładzie je pod poduszką, albo koło łóżka, albo wkłada do specjalnej skarpety. Z kolei dwudziestego czwartego grudnia Gwiazdor kładzie opakowane w błyszczący papier prezenty pod choinką – mówią artyści. – Nowy tekst, piosenka, skecz, dialog, żart sceniczny – to prezenty, które sprawią nam największą radość – dodają.

Jednak podczas występu goście również zostaną obdarowani. Trzeba jedynie zjawić się 13 grudnia w Vertigo. A ponieważ dodatkowo będzie to piątek, początek weekendu, to będzie można trochę zaszaleć. Co to oznacza? Antykabaret PLUS, czyli specjalny prezent od wykonawców dla publiczności. Będzie to wyjątkowy recital dwóch wybitnych wrocławskich Twórców związanych od samego początku z Antykabaretem.

Konrad Imiela – aktor, piosenkarz, muzyk, reżyser i dyrektor Teatru Muzycznego CAPITOL we Wrocławiu.
Adam Skrzypek – wirtuoz kontrabasu, kompozytor, aranżer, kierownik muzyczny Teatru Muzycznego CAPITOL.
To właśnie oni zabiorą gości w podróż, może aż do krainy samego Świętego Mikołaja…? Ta wyprawa rozpocznie się jednak od pewnej piosenki, przy której Panowie się poznali…Więcej nie można zdradzać, musicie sami przyjść i się przekonać.

Całość zaczyna się o godz. 19:30, a Antykabaret PLUS około godz. 22:30. Oczywiście w Vertigo Jazz Club & Restaurant we Wrocławiu.
Bilety w cenie : 30 złotych dostępne w serwisie www.biletin.pl
lub bezpośrednio w klubie tuż przed wydarzeniem.

I pamiętajcie – Mikołaj patrzy 😉


Autor: Adrianna Machalica
Zdjęcia: Oficjalna strona wydarzenia na facebooku