Trzeba godnie przywitać kolejny rok akademicki na Uniwersytecie Wrocławskim. Jak to zrobić? Najlepiej wybrać się na Wielkie Otrzęsiny UWr już w ten wtorek!

15 listopada swoje święto obchodzi Uniwersytet Wrocławski. Z tej okazji Samorząd Studentów zaprasza na Wielkie Otrzęsiny UWr. Nie będzie to jednak zwyczajna impreza, jak to bywa na większości otrzęsin. Tematem przewodnim jest styl galowy, dlatego goście powinni ubrać się stosownie w garnitury i balowe suknie. Zaproszeni są przede wszystkim pierwszoroczniacy, ale nie tylko. Przyjść może każdy, nawet jeśli nie studiuje na Uniwersytecie Wrocławskim. Jak twierdzą organizatorzy: To najważniejsza impreza studencka tej jesieni! Nikogo zatem nie powinno zabraknąć, zwłaszcza, że rzadko jest okazja, aby się tak pięknie wystroić. W końcu na otrzęsiny nigdy nie jest za późno.

Bilety można nabyć w Biurze Samorządu. Studenci Uniwersytetu Wrocławskiego, za okazaniem legitymacji, wchodzą za darmo.

Bal rozpocznie się 14 listopada 2017 roku o godz. 20:00 w Academia Club (dawne Alibi, naprzeciwko Kredki i Ołówka). Orkiestra już się rozgrzewa, więc szykujcie nogi do tańca!


Autor: Adrianna Machalica