Jeden dzień, trzydziestu czterech pracodawców z dwudziestu jeden branż. Prelekcje, szkolenia, warsztaty. Konsultacje z rekruterami, możliwość omówienia swojego CV i nawiązania nowych kontaktów. Największe targi pracy i praktyk w Polsce – Absolvent Talent Days – już 12 marca we Wrocławskim Centrum Kongresowym Hali Stulecia.

Absolvent Talent Days to jednodniowe targi pracy i praktyk dla studentów oraz młodych absolwentów. Organizowane od 2015 roku w wielu miastach Polski, przyciągają tysiące uczestników. W tegorocznej edycji jest bierze udział 7 miast – Gdańsk/Sopot, Wrocław, Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź i Poznań.

We Wrocławiu Absolvent Talent Days zagoszczą 12 marca we Wrocławskim Centrum Kongresowym Hali Stulecia. Podczas targów prowadzone są prelekcje, warsztaty i konsultacje z ekspertami. Na szkoleniach i warsztatach prowadzonych w ramach targów będzie można zdobyć przydatne certyfikaty.

Absolvent Talent Days, targi pracy, targi praktyk, ludzie, tłum, praca, praktyki

Podczas targów pracy i praktyk będzie można omówić swoje CV z rekruterami oraz zrobić sobie do niego profesjonalne zdjęcie. Będzie to również okazja by porozmawiać z pracodawcami i przekazać im swoje eCV. Przygotowana będzie również strefa chillout, do której można zajrzeć na chwilę odpoczynku.

Absolvent Talent Days, targi pracy, targi praktyk, ludzie, tłum, praca, praktyki

Wydarzenie jest bezpłatne.  Aby wziąć w nim udział, wystarczy wejść na stronę targów i pobrać bezpłatny bilet. Pełen harmonogram wydarzenia dostępny jest pod tym linkiem.

Absolvent Talent Days
12 marca 2019, godz. 10:00-16:00
Wrocławskie Centrum Kongresowe, Hala Stulecia (ul. Wystawowa 1)


Autor: Karolina Stachera
Zdjęcia: oficjalna strona wydarzenia Absolvent Talent Days