To już 27. edycja Targów Pracy na Uniwersytecie Ekonomicznym. Jest to dobra okazja do rozpoznania rynku. Targi Pracy potrwają cały tydzień, a oficjalne rozpoczęcie nastąpi 16 października w budynku Biblioteki Głównej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

W tym roku Uniwersytet Ekonomiczny gościć będzie 43 czołowych pracodawców w Polsce oraz przedstawicieli Chartered Institiute Securities & Investemend, Instytutu Badań Edukacyjnych, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich oraz Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Przez cały tydzień trwania targów będą organizowane warsztaty. W poniedziałek i wtorek – szkolenia pt. Jesteś swoją marką. Natomiast w czwartek i piątek studenci będą mogli uczestniczyć w szkoleniach z Rozwoju Kompetencji Cyfrowych organizowanych przez Facebook pod patronatem Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Za co uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające zdobyte kompetencje. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

Podczas Targów Pracy wystawcy przedstawiają nie tylko oferty praktyk czy staży, ale również dzielą się istotnymi informacjami dotyczącymi procesu rekrutacji. Będzie można porozmawiać z  rekruterami, skonsultować dokumenty aplikacyjne, zrobić profesjonalny makijaż oraz  zdjęcie  do cv. Targi Pracy to niepowtarzalna okazja do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami Firm oraz do zweryfikowania swoich umiejętności. A także uaktualnienia sobie trendów na rynku pracy czy też konfrontacja z (być może) przyszłymi pracodawcami.

27. edycja Targów Pracy już 16 października w budynku Biblioteki Głównej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.


Autor: Adrianna Machalica
Zdjęcie: Ola Sopuch