W miniony weekend sprzyjała pogoda, więc aż chciało się wyjść z domu. Zdaje się, że połowa mieszkańców Wrocławia trafiła do Zajezdni Dąbie – na targi mody i wzornictwa Fashion Meeting Pop Up Store oraz targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty.

Prawdziwe tłumy przewijały się między stoiskami podczas targów w Zajedni Dąbie we Wrocławiu 30 i 31 marca. Wystawców i produktów było mnóstwo – aż trudno było się zdecydować, w którą stronę patrzeć. Sama zrobiłam chyba pięć rund wokół całego obiektu i wszystkich stanowisk tak, aby nic mi nie umknęło. Na targach mody i wzornictwa Fashion Meeting Pop Up Store znajdowały się produkty wszelkiego rodzaju – oczywiście dominowały stoiska z ubraniami, jednak znalazło się również po kilka z biżuterią, okularami czy torebkami.

Każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, ponieważ projektanci prezentowali zupełnie różne stylistyki – od minimalistycznych projektów, po całe w kolorowe wzory. Fani mody mieli doskonałą okazję, żeby trafić na prawdziwe perełki. Moją uwagę przykuły fantazyjne muszki dla panów, delikatne bransoletki z naturalnymi kamieniami na jedwabnych sznureczkach i worki z ekoskóry w pastelowych kolorach.1

Dla tych, którym nie udało się dotrzeć pozostaje krótka fotorelacja oraz oczekiwanie na kolejną edycję wydarzenia.


Autor: Oliwia Rybiałek
Zdjęcia: Oliwia Rybiałek