Panowie, nie oszukujmy się. Każdy nawet najbardziej męski i twardy mężczyzna ma u swego boku lub w swoim otoczeniu bliską sobie kobietę. Zatem 8 marca każdej Pani należy się, chociaż drobny upominek Opcji jest wiele, lecz oto 5 pomysłów na najodpowiedniejszy prezent na tę okazję.


1. Kwiaty

Bezsprzecznie najprostszy prezent, jaki tylko kobieta może dostać od mężczyzny. Ogólnie bowiem podarowanie kobiecie bukietu kwiatów jest uważane za wyraz sympatii, szacunku, a nawet miłości. Jeśli ktoś chciałby błysnąć w oczach kobiety, może przed zakupem sprawdzić symbolikę poszczególnych kwiatów, by dopasować ich wybór do uczuć związanych z osobą, która ma je otrzymać i wspomnieć o tym przy wręczaniu.

2. Słodycze

Proste, różnorodne i przede wszystkim w zdecydowanej większości przypadków skuteczne. Słodkości, to najlepszy wybór dla tych, których głównym celem jest po prostu sprawienie kobiecie przyjemności. Zdarzyć się może, że ich adresatka dba akurat o linię lub po prostu jest na diecie. Wtedy może być niewesoło, lecz jak wiadomo niemalże każdy, kto otrzyma w prezencie słodycze, prędzej czy później je skonsumuje, więc cel takiego prezentu zostanie osiągnięty. Poza tym zawsze można wybrać wersję fit. Wasze sportsmenki na pewno to docenią.

3. Wizyta u kosmetyczki

Prawdopodobnie każda kobieta lubi od czasu do czasu udać się na zabieg pielęgnacyjny lub masaż, w celu zadbania o zdrowie i urodę lub choćby dla samej przyjemności. Dlatego też zafundowanie bliskiej nam osobie takiego karnetu na wybrany zabieg powinno być jak najbardziej trafionym pomysłem, gdyż bez wątpienia łączy on przyjemne z pożytecznym.

4. Płyta z muzyką

Jeśli kobieta, której chcemy wręczyć prezent, jest nam bliska, to z reguły orientujemy się w miarę dobrze w jej upodobaniach muzycznych. Dlatego też płyta ulubionego zespołu (lub przynajmniej jednego z ulubionych) to jak najbardziej słuszny wybór, gdyż szansa na to, że taki prezent jej się spodoba jest bardzo duża. Ktoś, kto ma więcej czasu może stworzyć własną playlistę, która będzie się kojarzyć z waszą wybranką. Przede wszystkim zrobicie to sami, a oryginalnością nikt was nie przebije.

5. Wyrób własny

To opcja dla bardziej kreatywnych. Przez termin „wyrób własny” mam na myśli coś dedykowanego tej jednej, konkretnej osobie. Przykładem jest choćby album ze wspólnymi zdjęciami, kubek z własnym wzorem, wspomniana playlista albo koszulka z wymyślonym przez siebie nadrukiem. Jeśli ktoś jest naprawdę kreatywny to może pokusić się nawet o napisanie krótkiego wiersza, gdy adresatka prezentu to osoba dla niego naprawdę wyjątkowa.


Autor: Bartosz Króliokowski
Zdjęcie: Instagram