Igrzyska sportów nieolimpijskich, World Games 2017, już od 20 lipca we Wrocławiu. Aby lepiej wczuć się w atmosferę nadchodzącego święta sportu, organizatorzy wspólnie z zespołem Varius Manx przygotowali oficjalny hymn imprezy.

Utwór „Biegnij” to dynamiczna, optymistyczna kompozycja z wyraźnymi refrenami. Wersy śpiewane przez Kasię Stankiewicz mają motywujący wydźwięk i w trakcie World Games będą zagrzewały sportowców do walki. Klip wideo, reżyserowany przez Michała Pańszczyka, to połączenie przebitek grającego zespołu, dzieci przebranych za sportowców oraz najciekawszych miejsc we Wrocławiu. Uwagę przykuwa mnogość kolorów w teledysku. Nie są one jednak przypadkowe – to barwy, które znalazły się w logo World Games 2017.

Piosenka spotkała się z ciepłym przyjęciem fanów oraz internautów. Kompozycja chwalona jest również przez polskie media. „Biegnij” to ciekawa, trafiająca w sedno zapowiedź tego, co czeka nas już za niecały tydzień we Wrocławiu. Rozgrywki w ramach World Games będą odbywać się od 20 do 30 lipca na różnych obiektach w mieście i jego okolicach. Kolejne ciekawostki dotyczące imprezy już niedługo w serwisie Nowe Dziennikarstwo.

źr. zdjęcia: theworldgames2017.com/zdjecia

___________________________________________________________________________________

Autor: Marcin Obłoza