Ikona stylu Victoria Beckham łączy siły z prestiżową marką sportową Reebok. Co wyszło z tej współpracy? Minimalistyczna kolekcja, mająca dawać kobietom pewność i moc na co dzień.

Victorię Beckham i markę Reebok połączyła chęć tworzenia strojów, w których kobiety będą czuć się pewnie. Kolekcja, która powstała w ramach tej współpracy łączy charakterystyczny dla projektantki minimalizm oraz sportowy szyk Reeboka z elementami streetwearu.

Kolekacja ReebokxVB trafiła do sprzedaży 22 stycznia. Zawiera łącznie 66 elementów zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, utrzymanych w odcieniach czerni, bieli, beżu oraz neonowego wręcz oranżu. Kolekcja zawiera między innymi kurtki, bluzy, spodnie, koszulki, a także akcesoria takie jak: skarpetki, plecaki, torebki czy czapki. Niestety próg cenowy sprawia, że kolekcja nie będzie osiągalna dla większości klientów. Najmniej zapłacimy za skarpetki (129 zł), natomiast za kurtkę trzeba już dać 1899 zł.

– Od dawna chciałam realizować swoją estetykę w sferze sportowej. Współpraca z Reebok umożliwi mi ukazanie mojej wizji w zupełnie nowym obszarze. Praca z tak uznaną marką jest szalenie ekscytująca i stanowi urzeczywistnienie mojej misji wspierania kobiet, by stawały się najlepszą wersją samych siebie – to słowa Victorii Beckham, które można przeczytać na oficjalnej stronie internetowej Reeboka. Ponadto na łamach „Harper’s Bazaar” dodaje, że sama była swoją inspiracją.


Autor: Oliwia Rybiałek
Zdjęcie: www.flickr.com