Odliczanie do Finału trwa, a najgłośniejsza Orkiestra wraz z wolontariuszami i wrocławianami uwija się, by nie zawieść żadnego dziecka. Jeśli folkowo – metalowy piątek przypadł Wam do gustu, to z pewnością zakochacie się w tym weekendzie!

Z racji tego, że w sobotę wypływamy na głębokie morze, każdy prawdziwy wilk morski wkręci się do Starej Piwnicy na Krupniczej, bo Shantymani grają na WOŚP!

Wraz ze Szkocką trupą będziemy zmierzać W stronę portu Stara Piwnica, a tuż Za horyzontem umili czas Orkiestra Samanta. To brzmi jakby Znienacka project, ale zapowiada się naprawdę świetnie! Wszyscy starsi weterani, jak i młodzi majtkowie będą zachwyceni. Przy wejściu będą czekać kamraci z puszkami WOŚP. Jak wiadomo, każdy łup się liczy!

KIEDY, GDZIE: Stara Piwnica, ul. Krupnicza 15, sobota godz 19:00

Jeśli czujesz się szczurem lądowym, Orkiestra przygotowała również bardziej przyziemne koncerty. Najgorliwsi wyznawcy rocka mogą uczestniczyć w obrzędach w Starym Klasztorze. Wszyscy Chorzy zostaną uzdrowieni, gdy Koniec świata nie nastąpi W samo południe, lecz po zmroku. Wybrańcy, dzięki karczmarzom, wyzdrowieją Hurtowo, a i przy wejściu pojawi się pokorny brat, który będzie zbierał datki na najdroższe dziatki.

KIEDY, GDZIE: Stary Klasztor, ul. Purkynuiego 1, sobota godz 19:00

Trzeba pamiętać, że koncertowa sobota to jedynie przedsmak największej Orkiestry charytatywnej w Polsce. Już w niedzielę, na placu Nowy Targ, wystartuje wyczekiwany Finał, do którego szykują się nawet najmniejsi! Jak na Wrocław przystało, wystąpi Gitarowa orkiestra krasnoludków Dr. Misio, którzy ostatnio upodobali sobie niezastąpiony Dżem z Lipali, doprawiony Folibą. Szykuje się tak wyśmienita impreza, że każdy Paśko i zespół Co to będą czuli drżenie ziemi i niezastąpioną chęć pomocy!

KIEDY, GDZIE: Scena Główna, Plac Nowy Targ, niedziela od godz 12:00

Kiedy już emocje opadną, tłumy wrócą do domów, to w Starym Klasztorze zaczną krzątać się duchy! Osiecka Jezzowo przestraszy Wolną Grupę Bukowina. Jednak żaden pomocnik WOŚP-u nie boi się StaroKlasztornych Klimatów i nie opuszcza stołu, skoro jeszcze jest Kiełbasa Wojtek umilający czas piosenkami Eda Sheerana!

KIEDY, GDZIE: Stary Klasztor, ul. Purkynuiego 1, niedziela godz 16:00


Autor: Joanna Kowalska

Zdjęcie: Materiały promocyjne Sztabu WOŚP Wrocław

Oficjalna strona Sztabu WOŚP Wrocław