Ręcznie malowana sukienka, a może wegański balsam do ciała? Już w ten weekend w Zajezdni Dąbie we Wrocławiu! Jeśli śledzisz tematy związane z modą i urodą, nie możesz przegapić wiosennych targów mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting Pop Up Store oraz targów kosmetyków naturalnych Natural Beauty.

Już w najbliższy weekend to jest 30-31 marca 2019 w Zajezdni Dąbie – Centrum Kultury Czasoprzestrzeń we Wrocławiu będą miały miejsce targi mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting Pop Up Store. Hasło tegorocznej edycji to #KupujŚwiadomie. Znajdziemy na nich aż 200 wystawców mody damskiej, męskiej oraz dziecięcej. To już 21. edycja wydarzenia, którego koncepcją  jest zaprezentowanie produktów unikalnych, wymykających się obowiązującym trendom. Przy tylu stoiskach pewnym jest, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Oprócz odzieży od projektantów można będzie obejrzeć czy zakupić obuwie, akcesoria i biżuterię. Natomiast twórcy wzornictwa zaproponują nam przedmioty użytkowe, meble czy dodatki do domu. Swoje stanowiska rozstawią dla nas między innymi: Bohozone, Forest People, Happy Socks, Lady Bag, Michał Maciejewski, Pracovnia, Spider and Wolf.

fashion meeting

Drugim wydarzeniem, tym razem dla fanów stylu życia eko, są targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty. Będzie to 9. edycja wydarzenia, które jest najlepszym sposobem, by przekonać się do przewagi kosmetyków naturalnych nad sztucznymi. Cieszą się one coraz większą popularnością, bo wydobywają z przyrody to, co najskuteczniejsze dla naszej skóry. Oprócz twórców marek kosmetyków naturalnych, takich jak Aloesove, Vianek, czy Ringana (największa w Europie firma ekologiczna) to swoje stoiska przygotują także kosmetolodzy i wizażyści, eksperci od zdrowia i urody oraz przedstawiciele salonów kosmetycznych i SPA.

Organizatorzy zapraszają również na pozostałe wydarzenia, które odbędą się w tym czasie w Zajezdni Dąbie, a są to:

– Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji,
– strefa designu roślinnego Zielono Mi,
– Strefę DIY,
– Wrocławska Feta. Festiwal Piwa, Wina i Sera
– zlot foodtrucków Wrocławscy Ulicożercy

Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Odbywać się będą w godzinach 11:00-18:00.


Autor: Oliwia Rybiałek
Zdjęcia: www.fashionmeeting-popupstore.pl