Wiosna zbliża się wielkimi krokami. To dobry moment, aby zacząć wiosenne porządki, nie tylko w domu, ale i w garderobie. Może nowy płaszcz lub sukienka? Może bluza z logo ulubionego zespołu? A może zabawne skarpetki, które poprawią nam nastrój w wiosenno-deszczowy dzień?

Przed Wami kilka propozycji ciekawych i zabawnych skarpetek na wiosnę… bo jak to mówią – „Idzie luty, kuj buty”  a, że „W marcu jak w garncu”,  co więc może iść w parze jeśli nie buty i skarpetki?

Kaktusy

Jeśli wiosna, to i motywy roślinne. O ile kwiatki i listki byłyby wyborem oczywistym, o tyle intrygująca jest popularność kaktusów, które z miękkością i komfortem niewiele mają wspólnego.

skarpety, skarpetki, wesołe

Świnki, alpaki i inne zwierzaki

Zwierzaki zawsze są w modzie, szczególnie te urocze.

skarpety, skarpetki, wesołe, zwierzęta

 

Zwierzęce wzory

Zwierzęce wzory – w ciapki, łapki, łatki i paski – wciąż są w modzie. Na swetrach, sukienkach, kurtkach… a skoro tak, to dlaczego by nie nosić ich także na skarpetkach?

skarpety, skarpetki, wesołe, zwierzęce wzory, wzorki

Zespół The Beatles

Moim zdaniem, hit zestawienia. Skarpetki z Beatlesami i ich żółtą łodzią podwodną (Yellow Submarine). Nikt Wam nie zarzuci, że nie jesteście prawdziwymi fanami.

skarpety, skarpetki, wesołe, the beatles, bitelsi

Jedzenie

Kolejnym zaskakującym pomysłem producentów skarpetek jest noszenie na nich jedzenia. Spokojnie, mam na myśli tylko to tkane i narysowane.

skarpety, skarpetki, wesołe, jedzenie

I nieco bardziej makabryczne – prezentujące jedzenie przed (na jednej skarpetce) i (na drugiej) po obróbce.

skarpety, skarpetki, wesołe, jedzenie, drastyczne

Oryginalne napisy

Jeśli napis na skarpetkach, to koniecznie oryginalny. Już nie nazwa czy logo znanej marki, tylko na przykład: „Nie lubię poniedziałków”.

skarpety, skarpetki, wesołe, napisy

Dla lemingów z korpo

Kiedy wszystko jest na ASAP, deadline goni deadline i żaden coaching nie pomoże uchronić się od fakapu, apdejtujcie swoje skarpetki. Jedne przypomną, że już niebawem payday, drugie przydadzą się w sam raz na meeting z managerem.

karpety, skarpetki, wesołe, dla lemingów z korpo, milenilsi, lemingi, korposzczury

Kiedy nie możemy się zdecydować…

Jeśli spodobało Wam się wiele wzorów i nie możecie się zdecydować, wybierzcie skarpetki w wiele wzorów na raz.

skarpety, skarpetki, wesołe, wzorki

 

*Prezentowane przykłady pochodzą ze stron sklepów internetowych: happysocks.com, bananasocks.pl, nastopy.pl, mustache.pl .


Autor: Karolina Stachera
Zdjęcie: pexels.com/The Lazy Artist Gallery