Wszyscy miłośnicy sportu doczekali się w końcu pełnego uznania. Specjalnie dla nich sklep Decathlon w Magnolia Park zostanie powiększony o całe, jedno piętro. Wszyscy chętni odwiedzenia udoskonalonego sklepu będą mogli przyjść i, być może, dokonać zakupu już 15 marca.

Nowy, większy Decathlon oznacza: więcej sprzętu sportowego, możliwość swobodnego testowania produktów oraz szerszy zakres usług. Klienci będą mieli szansę się o tym przekonać już 15 marca w Magnolia Park. Sklep powiększy się o całe piętro. Będzie można jeszcze szybciej i łatwiej znaleźć potrzebne artykuły do ok. 100 różnych dyscyplin sportowych.

– Misją firmy Decathlon jest „czynić sport dostępnym dla jak największej liczby osób”. Aby odpowiadać na potrzeby miłośników sportu, Decathlon oferuje w swoich sklepach głównie własne produkty, które są rozwijane przez ekspertów-pasjonatów dla każdego sportu pod inną tzw. Marką-Pasją (m.in. Artengo, Allsix, Kipsta, Domyos, Fouganza, Kalenji, Nabaiji, Quechua, Tribord, Wed’ze). Dzięki kontroli nad całym procesem, od projektu przez produkcję i logistykę, możemy oferować sportowcom produkty najwyższej jakości z innowacyjnymi rozwiązaniami, a przy tym w przystępnych cenach– mówi Wojciech Kozłowski, Dyrektor Marketingu Decathlon Polska. – To właśnie gwarancja zawsze atrakcyjnej i możliwie niskiej ceny, w połączeniu z olbrzymim wyborem pod jednym dachem sprawia, że dzięki sieci Decathlon z roku na rok sport jest dostępny dla coraz większej liczby naszych rodaków – dodaje.

Specjalnie dla pasjonatów sportu Decathlon przygotował wiele nowych udogodnień, które będą dostępne już od 15 marca. Będzie boisko do testowania butów i asortymentu do piłki nożnej, minirampa do testowania deskorolek i hulajnóg, pojawi się również możliwość gry w tenisa stołowego. Coś dla siebie będą mogli znaleźć też fani takich sportów jak: triathlon, wędkarstwo, żeglarstwo, snorkeling, kajakarstwo, łucznictwo czy chód sportowy. W sklepie pojawią się także kasy samoobsługowe, interaktywne ławki i nowoczesne przymierzalnie z technologią RFID, umożliwiającą skanowanie produktów, w celu uzyskania na ich temat pełnej informacji. Oprócz zakupu czy przymierzenia danego produktu, będzie go można najpierw przetestować. W Decathlon Magnolia Park będzie również funkcjonował powiększony serwis, w którym ekipa specjalistów zajmie się naprawą, konserwacją lub personalizacją sprzętu sportowego.

Otwarcie Decathlon Magnolia Park w nowej odsłonie zostanie poprzedzone dwudniowym zamknięciem sklepu ( 13 i 14 marca). Pozostałe sklepy (Decathlon Korona i Decathlon Aleja Bielany) będą w tym czasie normalnie funkcjonowały. Na wszystkich klientów wybierających się do Decathlon Magnolia Park w dniach 15-16.03 czekać będą sportowe niespodzianki. Sklep w zupełnie nowej odsłonie będzie można odwiedzać w godzinach 09:00 – 21:00 od poniedziałku do niedzieli (za wyjątkiem dni niehandlowych).


Autor: Adrianna Machalica
Zdjęcie: Instagram